Ekskluzywne usługi fryzjerskie w Starogardzie Gdańskim

Piękne, odżywione włosy, które nie wymagają długiego układania każdego dnia? Kto z nas o tym nie marzy? Doskonale rozumiemy tę potrzebę, dlatego w naszym salonie fryzjerskim w Starogardzie Gdańskim oferujemy kompleksowe usługi obejmujące strzyżenie, koloryzację, modelowanie oraz pielęgnację włosów. Wszystko to z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów pochodzących wyłącznie od renomowanych producentów. Używanie sprawdzonych preparatów to gwarancja bezpieczeństwa i spektakularnego efektu.

GawrzyałDesign – Salon Expert Loreal

Nasze usługi fryzjerskie

Poznaj nasze ceny i zarezerwuj wizytę przez Internet!

Rezerwacja odbywa się za pośrednictwem portalu moment.pl

Współpracując z marką L’oreal Professionnel, jesteśmy jednym z dwóch salonów fryzjerskich w Starogardzie Gdańskim, które znajdują się w elitarnym gronie Salon Expert. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie oraz symbol zaufania, a także świadectwo naszego profesjonalnego i nowoczesnego podejścia do świadczonych usług fryzjerskich. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze urządzenia oraz kosmetyki, aby zapewnić Klientom to, co najlepsze dla ich włosów. Możesz więc mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Każdego dnia pracujemy na miano najlepszego salonu fryzjerskiego w Starogardzie Gdańskim i okolicach

Jako eksperci w wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, którą stale rozwijamy, bardzo dobrze wiemy, że uniwersalne rozwiązania w pielęgnacji włosów nie istnieją, dlatego naszym Klientom oferujemy wykonanie profesjonalnej diagnozy włosa. Kosmetyki i metody, które wykorzystujemy, dobieramy do indywidualnych potrzeb. W ramach świadczonych przez nas usług doradzamy najlepsze rozwiązania z zakresu pielęgnacji. W naszych salonach fryzjerskich w Starogardzie Gdańskim oraz Skórczu wykonujemy strzyżenie i modelowanie, które podkreśla naturalną urodę, a także koloryzację z wykorzystaniem produktów bezpiecznych dla włosów, np. systemu wzmacniającego włosy Smartbond od L’oreal.

GawrzyałDesign to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fryzjerów, którzy gwarantują najwyższy standard usług fryzjerskich. Serdecznie zapraszamy do zapisów!