Ekskluzywne usługi fryzjerskie i kosmetyczne – zapraszamy Klientów ze Starogardu Gdańskiego i okolic.

Salony “GawrzyałDesign”, znajdujący się w Starogardzie Gdańskim, a także Skórczu prowadzone są przez właścicielkę Annę Gawrzyał. To zachwycające urokiem i elegancją miejsca, gdzie każda kobieta poczuje się piękna. Bajeczne, dopracowane w każdym detalu, kuszące, zmysłowe wnętrza dają poczucie wykwintności każdego ruchu wykonanego przez ręce naszego zespołu. Skład osobowy salonu tworzą ludzie pełni pasji, profesjonalizmu oraz twórczej siły. Są to osoby kreatywne kompetentne i świadome swojego zawodu. Stawiamy na rozwój pracowników, zapewniając im indywidualne szkolenia.

Wspólnie pracujemy na twoje piękno – każdego dnia pracujemy na miano najlepszego salonu fryzjerskiego i kliniki kosmetycznej

Oferujemy usługi fryzjerskie, kosmetyczne oraz SPA, z których jesteśmy dumni. Nie bez powodu określa się nas jako ekspertów w branży w regionie Starogardu Gdańskiego.To dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu właściciela – zdobytemu zarówno u boku mistrzów fryzjerstwa zagranicznego, jak i polskich specjalistów. Koncentrujemy się na tym, aby uzyskać takie piękno, jakie sobie wymarzysz. Wiemy, jak to robić! To jakość połączona z dbałością o szczegóły wyróżnia nas spośród konkurencji. Piękno jest obietnicą szczęścia – my tę obietnicę składamy!

Jeśli zainteresowaliśmy Cię swoimi propozycjami, zachęcamy do obejrzenia również fanpage GawrzyałDesign na Facebooku. Tam zobaczysz nasze prace, dowiesz się, co będzie się działo w salonach, a także to, w jakich czasopisma się pokazujemy!

Jeśli zainteresowaliśmy Cię to zachęcamy do obejrzenia naszej strony na facebooka, zobaczysz w niej nasze prace, co będzie się działo w naszych salonach, w jakich czasopisma się pokazujemy.